Home About Us Gallery Login Site Map Contact Us
   
 

ParsEskenas-Arm-Source.gif

سایت پارس اسکناس فروردین سال 1383 شروع به کار نمود و در سال 1386 با تغییر محیط کاربری به کار خود ادامه میدهد. از همان ابتدا مبنا بر صداقت، و اولویت، فرهنگ ایران زمین و هدف اصلی، جلب اعتماد و نشان دادن فرهنگ ایرانی از جلوه گاه اسکناس و تمبر ایران بوده و هست.

در واقع سیاست و استراتژی ما بر مبنای تجارت و فروش و درآمدزایی نبوده چون تخصص درآمدزا و شغل بنده چیز دیگری است. در اصل این سایت جهت آشنایی و ارتباط با مجموعه داران و دوستداران اسکناس و تمبر ایران در سراسر جهان، و پیدا کردن دوستان با ذوق و وطن پرست بوده و هست. در این راستا خرید و فروش از دیرباز راهی برای باز کردن کانال ارتباط بین مردم جهان بوده کما اینکه بعضی از بهترین دوستان من در ابتدا از مشتریان من بوده اند.

در این سایت به چند دلیل سعی شده توضیحات و مقاله ها به زبان فارسی نوشته شود. اصلیترین دلیل پاسداری و گسترش بیشتر زبان فارسی است و نیز اینکه بیشتر  دوستداران تمبر و اسکناس بازدیدکننده از سایت  ایرانی بوده و حدود نیمی از بازدیدهای  سایت در ایران صورت میگیرد.

همانطور که هر انسانی خطاپذیر است هر کار و هر پروژه انسانی هم دارای خطا و اشتباه میباشد، بنابراین اگر شما بازدیدکننده گرامی نظر یا انتقاد و پیشنهادی داشته باشید بنده با کمال میل پذیرای آن هستم. برای ما ایمیل بفرستید یا تماس بگیرید.

در پایان اگر شما تمبر و یا اسکناس برای فروش داشته باشید ما با منصفانه ترین قیمت خریدار آن هستیم و نیز اگر اسکناس یا تمبری مورد نظر شماست میتوانید به ما سفارش دهید چون آیتمهای فروشی فقط آیتمهای محدود به سایت نبوده و این تمامی موجودی ما نیست و بنا به دلایلی از ارایه بعضی از اسکناسها و تمبرها در سایت خودداری شده است.

Tel: Fi +358 45 168 6026 , IRAN +98 913 319 7880

 and  +98 93 98 98 98 08

from Iran : 09133197880

 please Email to: eskenas.com@gmail.com

info@parseskenas.com

or

Contact Us

   

 


Banknote اسکناس -
اسکناسهای قاجار
اسکناسهای رضا شاه پهلوی
اسکناسهای محمدرضا شاه
اسکناسهای سورشارژ
اسکناسهای جمهوری اسلامی
اسکناسهای خارجی

Stamp تمبر-
تمبرهای قاجار
تمبرهای رضاشاه
تمبرهای محمدرضا شاه
تمبرهای جمهوری اسلامی

Medal مدال -
مدالهای پهلوی

Coin سکه -

Cover پاکت -
پاکتهای قاجار
پاکتهای پهلوی
پاکت مهر روز

Miniature مینیاتور و نقاشی -

Archive آرشیو -

Essays
Advertisement

Search :